Produkte > ESSENTRA > TCEHCBS-12-01
TCEHCBS-12-01
TCEHCBS-12-01 Essentra
TCEHCBS_TD-1697215.pdf
Hersteller: Essentra
Standoffs & Spacers CB Spt,Thrd Fm,Crn/Edg Hld,Nat,3/4 in
auf Bestellung 606 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCEHCBS-12-01 Essentra
Description: BRD SPT CRNR/EDGE HOLD SCRW MNT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Screw Mount, Material: Nylon, Between Board Height: 0.750" (19.05mm) 3/4", Holding Type: Corner, Edge Holding, Mounting Hole Diameter: 0.120" (3.05mm), Support Panel Thickness: 0.062" (1.57mm) 1/16", Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Mounting Type: Screw Mount
Material: Nylon
Between Board Height: 0.750" (19.05mm) 3/4"
Holding Type: Corner, Edge Holding
Mounting Hole Diameter: 0.120" (3.05mm)
Support Panel Thickness: 0.062" (1.57mm) 1/16"