Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TCG035QVLPAAFA-AA00
TCG035QVLPAAFA-AA00
TCG035QVLPAAFA-AA00 Kyocera International, Inc.
TCG035QVLPAAFA-AA00_eng01.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: LCD TFT DISPLAY QVGA 3.5"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 70.56mm W x 52.92mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCG035QVLPAAFA-AA00 Kyocera International, Inc.
Description: LCD TFT DISPLAY QVGA 3.5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 70.56mm W x 52.92mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).