Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TCG035QVLPAANN-AN00
TCG035QVLPAANN-AN00
TCG035QVLPAANN-AN00 Kyocera International, Inc.
TCG035QVLPAANN-AN00Eng%20.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: DISPLAY QVGA
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 70.56mm W x 52.92mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
auf Bestellung 192 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 192
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCG035QVLPAANN-AN00 Kyocera International, Inc.
Description: DISPLAY QVGA, Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 70.56mm W x 52.92mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.