Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TCG066AALPAANN-GN00
TCG066AALPAANN-GN00
TCG066AALPAANN-GN00 Kyocera International, Inc.
Kyocera_TFT_Displays_Flyer_web.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: LCD TFT 800X92 6.6"
Packaging: Tray
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 18-Bit (RGB)
Viewing Area: 164.40mm W x 18.91mm H
Dot Pixels: 800 x 92
Diagonal Screen Size: 6.6" (167.64mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Obsolete
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCG066AALPAANN-GN00 Kyocera International, Inc.
Description: LCD TFT 800X92 6.6", Packaging: Tray, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 18-Bit (RGB), Viewing Area: 164.40mm W x 18.91mm H, Dot Pixels: 800 x 92, Diagonal Screen Size: 6.6" (167.64mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Obsolete.