Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TCG084SVLQAPNN-AN20-SA
TCG084SVLQAPNN-AN20-SA Kyocera International, Inc.
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT WHITE 8.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: LVDS
Viewing Area: 174.40mm W x 131.80mm H
Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA)
Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm)
Graphics Color: White
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCG084SVLQAPNN-AN20-SA Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT WHITE 8.4", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: LVDS, Viewing Area: 174.40mm W x 131.80mm H, Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA), Diagonal Screen Size: 8.4" (213.36mm), Graphics Color: White.