Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TCG104SVLPAANN-AN20-SA
TCG104SVLPAANN-AN20-SA Kyocera International, Inc.
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: LVDS
Viewing Area: 215.40mm W x 162.20mm H
Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA)
Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCG104SVLPAANN-AN20-SA Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.4", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: LVDS, Viewing Area: 215.40mm W x 162.20mm H, Dot Pixels: 800 x 600 (SVGA), Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).