Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TCG104XGLPAPNN-AN31
TCG104XGLPAPNN-AN31 Kyocera International, Inc.
TCG104XGLPAPNN-AN31_Spec.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: 10.4", 1024X768, AWV, UL CERT
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: LVDS
Viewing Area: 210.43mm W x 157.82mm H
Dot Pixels: 1024 x 768 (XGA)
Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TCG104XGLPAPNN-AN31 Kyocera International, Inc.
Description: 10.4", 1024X768, AWV, UL CERT, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: LVDS, Viewing Area: 210.43mm W x 157.82mm H, Dot Pixels: 1024 x 768 (XGA), Diagonal Screen Size: 10.4" (264.16mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.