Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > TDC106K050WSG-F
TDC106K050WSG-F
TDC106K050WSG-F Cornell Dubilier - CDE
TDC-24349.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10uF 50V 10%
auf Bestellung 94 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDC106K050WSG-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP TANT 10UF 10% 50V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.350" Dia (8.89mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.250" (6.35mm), Manufacturer Size Code: G, Height - Seated (Max): 0.650" (16.51mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote TDC106K050WSG-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TDC106K050WSG-F TDC106K050WSG-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TDC.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.350" Dia (8.89mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.250" (6.35mm)
Manufacturer Size Code: G
Height - Seated (Max): 0.650" (16.51mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V