Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > TDC335K035NSF-F
TDC335K035NSF-F
TDC335K035NSF-F Cornell Dubilier - CDE
TDC-24349.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 3.3uF 35V 20%
auf Bestellung 1022 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDC335K035NSF-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.250" Dia (6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.125" (3.18mm), Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TDC335K035NSF-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TDC335K035NSF-F TDC335K035NSF-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TDC.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.250" Dia (6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.125" (3.18mm)
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 35 V