TDL107K006S1D-F
TDL107K006S1D-F Cornell Dubilier Knowles
TDL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 100UF 10% 6V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.340" Dia (8.64mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDL107K006S1D-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 100UF 10% 6V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.340" Dia (8.64mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6 V.