TDL334M035S1A
TDL334M035S1A Cornell Dubilier Knowles
TDL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.180" Dia (4.57mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDL334M035S1A Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 0.33UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.180" Dia (4.57mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 35 V.