Produkte > SEMTECH > TDS2201P.F
TDS2201P.F
TDS2201P.F Semtech
TDS2201P.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TDS 1-Line 22V EOS DFN 1.0x0.6x0.25mm 2L
auf Bestellung 13930 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TDS2201P.F Semtech
Description: TVS DIODE 22VWM 28VC 2DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1006 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Applications: USB, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: 2-DFN (1x0.6), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote TDS2201P.F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1006 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: USB
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: 2-DFN (1x0.6)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 28V