Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > TEM96A-160-160-2.5
TEM96A-160-160-2.5
TEM96A-160-160-2.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
3153_TEM96A.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: RF EMI ABSORB SHEET 160MMX6.299"
Packaging: Bag
Material: Polymer Resin
Length: 6.299" (160.00mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 6.299" (160.00mm)
Operating Temperature: -60°C ~ 180°C
Adhesive: Conductive
Thickness - Overall: 0.098" (2.50mm)