Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > TEM96B-320-320-0.5
TEM96B-320-320-0.5
TEM96B-320-320-0.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
TEM96B.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: RF & EMI ABSOBER SHEET, 320X320M
Packaging: Bag
Material: Polymer Resin
Length: 12.598" (320.00mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 12.598" (320.00mm)
Operating Temperature: -60°C ~ 180°C
Adhesive: Conductive
Thickness - Overall: 0.020" (0.50mm)