Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > TEM96C-320-320-3.0
TEM96C-320-320-3.0
TEM96C-320-320-3.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
TEM96C.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: RF & EMI ABSOBER SHEET, 320X320M
Packaging: Bag
Material: Polymer Resin
Length: 12.598" (320.00mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 12.598" (320.00mm)
Operating Temperature: -60°C ~ 180°C
Adhesive: Conductive
Thickness - Overall: 0.118" (3.00mm)