Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > TEM96C-320-320-4.5
TEM96C-320-320-4.5
TEM96C-320-320-4.5 Shiu Li Technology Co., Ltd.
TEM96C.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: RF ABSORB SHEET 320MMX12.598"
Packaging: Bag
Material: Polymer Resin
Length: 12.598" (320.00mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 12.598" (320.00mm)
Operating Temperature: -60°C ~ 180°C
Adhesive: Conductive
Thickness - Overall: 0.177" (4.50mm)