TEM96C-80-80-1.0
TEM96C-80-80-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
TEM96C.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: RF EMI ABSORB SHEET 3.15"X3.15"
Packaging: Bag
Material: Polymer Resin
Length: 3.150" (80.00mm)
Shape: Square
Type: Absorbing Sheet
Width: 3.150" (80.00mm)
Operating Temperature: -60°C ~ 180°C
Adhesive: Conductive
Thickness - Overall: 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TEM96C-80-80-1.0 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: RF EMI ABSORB SHEET 3.15"X3.15", Packaging: Bag, Material: Polymer Resin, Length: 3.150" (80.00mm), Shape: Square, Type: Absorbing Sheet, Width: 3.150" (80.00mm), Operating Temperature: -60°C ~ 180°C, Adhesive: Conductive, Thickness - Overall: 0.039" (1.00mm), Part Status: Active.