Produkte > L-COM > TFPC6A-WHT-500F
TFPC6A-WHT-500F
TFPC6A-WHT-500F L-com
TFPC6A-WHT-100F_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CAT6A F/UTP 23SLD CMP WHT 500F
Packaging: Bulk
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 23 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair, Cat6a
Jacket (Insulation) Diameter: 0.268" (6.81mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: White
Voltage: 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TFPC6A-WHT-500F L-com
Description: CAT6A F/UTP 23SLD CMP WHT 500F, Packaging: Bulk, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 23 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Cat6a, Jacket (Insulation) Diameter: 0.268" (6.81mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: White, Voltage: 30 V.
Weitere Produktangebote TFPC6A-WHT-500F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TFPC6A-WHT-500F TFPC6A-WHT-500F Hersteller : L-Com ds_PDWFA_04124_19NN.pdf Multi-Conductor Cables Cat6a F/UTP 23SLD CMP WHT 500F