Produkte > TELPOD > TFPR10-330R-K
TFPR10-330R-K
TFPR10-330R-K TELPOD
TFPR-series.pdf
Hersteller: TELPOD
Category: Other Resistors
Description: Resistor: thick film; planar; THT; 330Ω; 10W; ±10%; -55÷170°C
Type of resistor: thick film
Kind of resistor: planar
Mounting: THT
Resistance: 330Ω
Power: 10W
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...170°C
Terminal pitch: 17.78mm
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Application: for UPS
Dimensions: 25.4x25.4x1mm
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TFPR10-330R-K TELPOD
Category: Other Resistors, Description: Resistor: thick film; planar; THT; 330Ω; 10W; ±10%; -55÷170°C, Type of resistor: thick film, Kind of resistor: planar, Mounting: THT, Resistance: 330Ω, Power: 10W, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...170°C, Terminal pitch: 17.78mm, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Application: for UPS, Dimensions: 25.4x25.4x1mm.