Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > THAS322M050AD0C
THAS322M050AD0C
THAS322M050AD0C Cornell Dubilier - CDE
THAS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3200uF 20% 50V Aluminum Capacitor
auf Bestellung 68 Stücke:
Lieferzeit 178-182 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details THAS322M050AD0C Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 3200UF 20% 50V FLTPCK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: FlatPack, Size / Dimension: 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Capacitance: 3200 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.9 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.48 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
THAS322M050AD0C THAS322M050AD0C Hersteller : Cornell Dubilier Knowles THAS.pdf Description: CAP ALUM 3200UF 20% 50V FLTPCK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: FlatPack
Size / Dimension: 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Capacitance: 3200 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.9 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.48 A @ 20 kHz
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
THAS322M050AD0C THAS322M050AD0C Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor THAS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 3200uF 20% 50V Aluminum Capacitor