Produkte > BRADY CORPORATION > THT-1500-499
THT-1500-499
THT-1500-499 Brady Corporation
B-499.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: THT-1500-499-WT (1.50"X100')
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 1.500" (38.10mm)
Material - Body: Nylon Cloth
Label Type: Continuous
Location: Indoor
Printer Name: i5100, i7100, R4300, R4500, R4900, R6000, R6200
Produktbewertung abgeben
Technische Details THT-1500-499 Brady Corporation
Description: THT-1500-499-WT (1.50"X100'), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 1.500" (38.10mm), Material - Body: Nylon Cloth, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: i5100, i7100, R4300, R4500, R4900, R6000, R6200.