Produkte > BRADY CORPORATION > THT-158-490-1.5-SC
THT-158-490-1.5-SC
THT-158-490-1.5-SC Brady Corporation
B-490.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL, 1.5 IN H X 3.75 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 3.750" (95.25mm)
Width: 1.500" (38.10mm)
Material - Body: Polyester
Label Type: Die Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: BBP11, BBP12, THT 1" Core Printers, R4300
Produktbewertung abgeben
Technische Details THT-158-490-1.5-SC Brady Corporation
Description: LABEL, 1.5 IN H X 3.75 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 3.750" (95.25mm), Width: 1.500" (38.10mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Die Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: BBP11, BBP12, THT 1" Core Printers, R4300.