Produkte > BRADY CORPORATION > THT-4000-403-WT
THT-4000-403-WT
THT-4000-403-WT Brady Corporation
B-403.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: THT-4000-403-WT (4.00"X300')
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer
Length: 4.000" (101.60mm)
Width: 4.000" (101.60mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers
Produktbewertung abgeben
Technische Details THT-4000-403-WT Brady Corporation
Description: THT-4000-403-WT (4.00"X300'), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer, Length: 4.000" (101.60mm), Width: 4.000" (101.60mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers.