Produkte > BRADY CORPORATION > THT-500-403
THT-500-403
THT-500-403 Brady Corporation
B-403.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: THT-500-403-WT (0.50"X100')
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 0.500" (12.70mm)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
Produktbewertung abgeben
Technische Details THT-500-403 Brady Corporation
Description: THT-500-403-WT (0.50"X100'), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 0.500" (12.70mm), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300.