Produkte > BRADY CORPORATION > THT-6-449-1.5-SC
THT-6-449-1.5-SC
THT-6-449-1.5-SC Brady Corporation
B-449.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL, 0.75 IN H X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.500" (38.10mm)
Width: 0.750" (19.05mm)
Material - Body: Polypropylene
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: BBP11, BBP12, THT 1" Core Printers, R4300, R6200
Produktbewertung abgeben
Technische Details THT-6-449-1.5-SC Brady Corporation
Description: LABEL, 0.75 IN H X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.500" (38.10mm), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Polypropylene, Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: BBP11, BBP12, THT 1" Core Printers, R4300, R6200.