Produkte > BRADY CORPORATION > THT-750-403
THT-750-403
THT-750-403 Brady Corporation
B-403.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: THT-750-403-WT (0.75"X100')
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 0.750" (19.05mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
Produktbewertung abgeben
Technische Details THT-750-403 Brady Corporation
Description: THT-750-403-WT (0.75"X100'), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300.