Produkte > BRADY CORPORATION > THTEP177-593-.25GN
THTEP177-593-.25GN
THTEP177-593-.25GN Brady Corporation
B-593.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL, 2.5 IN H X 3 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 3.000" (76.20mm)
Width: 2.500" (63.50mm)
Material - Body: Polyester
Label Type: Die Cut
Applications: General
Color - Background: Green
Location: Outdoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4400, R6000
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details THTEP177-593-.25GN Brady Corporation
Description: LABEL, 2.5 IN H X 3 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 3.000" (76.20mm), Width: 2.500" (63.50mm), Material - Body: Polyester, Label Type: Die Cut, Applications: General, Color - Background: Green, Location: Outdoor, Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4400, R6000.