TIM227K006P0Z
TIM227K006P0Z Cornell Dubilier Knowles
TIM.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 220UF 10% 6V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.600" L x 0.195" W (15.24mm x 4.95mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Manufacturer Size Code: Z
Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TIM227K006P0Z Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP TANT 220UF 10% 6V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.600" L x 0.195" W (15.24mm x 4.95mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Manufacturer Size Code: Z, Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6 V.