Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > TL-8A-11N-11N-02000-51
TL-8A-11N-11N-02000-51 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 6.6'
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 78.7" (2.0m) 6.6'
Style: N-Type to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 8 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL-8A-11N-11N-02000-51 Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 6.6', Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 78.7" (2.0m) 6.6', Style: N-Type to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote TL-8A-11N-11N-02000-51
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL-8A-11N-11N-02000-51 TL-8A-11N-11N-02000-51 Hersteller : HUBER+SUHNER H_S_TL_8A_11N_11N_02000_51_EN.pdf RF Test Cables MICROWAVE TEST ASSEMBLIES, N (male), N (male), 50 Ohm, 8 GHz, 2000mm