Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > TL-8A-11N-11SMA-00600-51
TL-8A-11N-11SMA-00600-51
TL-8A-11N-11SMA-00600-51 Huber+Suhner, Inc.
3628_PdfFile_259959.pdf
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 23.6"
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 23.62" (600.00mm)
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL-8A-11N-11SMA-00600-51 Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 23.6", Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 23.62" (600.00mm), Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote TL-8A-11N-11SMA-00600-51
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL-8A-11N-11SMA-00600-51 TL-8A-11N-11SMA-00600-51 Hersteller : HUBER+SUHNER H+S_TL-8A-11N-11SMA-00600-51_EN.PDF RF Test Cables Return Loss Test Lead up to 8 GHz, 0.6m length, with N and SMA straight male connectors