Produkte > HUBER+SUHNER > TL-8A-11N-11SMA-01500-51
TL-8A-11N-11SMA-01500-51
TL-8A-11N-11SMA-01500-51 HUBER+SUHNER
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Test Cables Return Loss Test Lead up to 8 GHz, 1.5m length, with N and SMA straight male connectors
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL-8A-11N-11SMA-01500-51 HUBER+SUHNER
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLG 4.9', Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 59.1" (1.5m) 4.9', Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote TL-8A-11N-11SMA-01500-51
Color: Blue
Length: 59.1" (1.5m) 4.9'
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 8 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms