Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > TL-P-11431X-11716-01500-51
TL-P-11431X-11716-01500-51 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL 7/16 DIN TO N-TYPE 4.9'
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 59.1" (1.5m) 4.9'
Style: 7/16 DIN to N-Type
Operating Temperature: -15°C ~ 65°C
1st Connector: 7/16 Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TL-P-11431X-11716-01500-51 Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL 7/16 DIN TO N-TYPE 4.9', Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 59.1" (1.5m) 4.9', Style: 7/16 DIN to N-Type, Operating Temperature: -15°C ~ 65°C, 1st Connector: 7/16 Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote TL-P-11431X-11716-01500-51
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TL-P-11431X-11716-01500-51 TL-P-11431X-11716-01500-51 Hersteller : HUBER+SUHNER TL-P-11431X-11716-01500-51-1650474.pdf RF Cable Assemblies PIM Test Lead up to 4 GHz, 1.5m length, with straight male 4.3-10 (screwed) and 7/16 connectors