TLHB4200
TLHB4200 Vishay Semiconductors
tlhb420-240287.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Standard LEDs - Through Hole Blue Tinted Non-Diff
auf Bestellung 2187 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLHB4200 Vishay Semiconductors
Description: LED BLUE CLEAR T-1 T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 50mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.9V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 44°, Height (Max): 6.10mm, Wavelength - Peak: 428nm, Wavelength - Dominant: 466nm, Supplier Device Package: T-1, Lens Transparency: Clear, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Weitere Produktangebote TLHB4200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 50mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.9V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 44°
Height (Max): 6.10mm
Wavelength - Peak: 428nm
Wavelength - Dominant: 466nm
Supplier Device Package: T-1
Lens Transparency: Clear
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1