Produkte > ERP POWER, LLC > TLM160W-1.8-85
TLM160W-1.8-85 ERP Power, LLC
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: PWR SUPPLY RECT METAL CASE
Packaging: Box
Part Status: Obsolete
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLM160W-1.8-85 ERP Power, LLC
LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, Reverse Phase & 0-10V dimming, 0.01-100% dim range, 88.2 W max, 1800 mA Iout, 85 V max Vout, with 12 V/100 mA auxiliary output.
Weitere Produktangebote TLM160W-1.8-85
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLM160W-1.8-85 TLM160W-1.8-85 Hersteller : ERP tlm-series-1-pager-1602129.pdf LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 90% efficiency, Rectangular Metal Case, Reverse Phase & 0-10V dimming, 0.01-100% dim range, 88.2 W max, 1800 mA Iout, 85 V max Vout, with 12 V/100 mA auxiliary output