TLMB1100-GS08
TLMB1100-GS08 Vishay Semiconductors
tlmb1100-1767392.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Standard LEDs - SMD Blue Non-Diffused
auf Bestellung 1223 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TLMB1100-GS08 Vishay Semiconductors
Description: LED BLUE 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Blue, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 5mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.9V, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 160°, Height (Max): 0.65mm, Wavelength - Peak: 428nm, Wavelength - Dominant: 466nm, Supplier Device Package: 0603, Part Status: Obsolete, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.60mm x 0.80mm, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote TLMB1100-GS08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TLMB1100-GS08 Hersteller : vishay TLM%28B%2CG%2CO%2CP%2CS%2CY%291100.pdf 2010+ 0603Blue
auf Bestellung 73000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Blue
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 5mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.9V
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 160°
Height (Max): 0.65mm
Wavelength - Peak: 428nm
Wavelength - Dominant: 466nm
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Obsolete
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.60mm x 0.80mm