Produkte > BRADY CORPORATION > TMM-50-99-PK
TMM-50-99-PK
TMM-50-99-PK Brady Corporation
B-702.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 0.5 IN H
Packaging: Bulk
Color: Black Legend, White Background
Material: Vinyl
Type: Wire Marker, Cards
Size: 0.18" W x 0.50" L (4.6mm x 12.7mm)
Legend: 50-99
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMM-50-99-PK Brady Corporation
Description: WIRE MARKER, 0.5 IN H, Packaging: Bulk, Color: Black Legend, White Background, Material: Vinyl, Type: Wire Marker, Cards, Size: 0.18" W x 0.50" L (4.6mm x 12.7mm), Legend: 50-99.