Produkte > AIRBORN, INC. > TMP-PTAN12-018APC00C
TMP-PTAN12-018APC00C
TMP-PTAN12-018APC00C AirBorn, Inc.
TriMate_Circular_Catalog.pdf
Hersteller: AirBorn, Inc.
Description: MOTORS & SOLENOIDS
Packaging: Bulk
Features: Coupling Nut
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Current Rating (Amps): 5A, 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 18
Orientation: C
Shell Size - Insert: 12-18
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Fastening Type: Push-Pull
Termination: Crimp
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Tin Nickel
Primary Material: Metal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMP-PTAN12-018APC00C AirBorn, Inc.
Description: MOTORS & SOLENOIDS, Packaging: Bulk, Features: Coupling Nut, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 5A, 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 18, Orientation: C, Shell Size - Insert: 12-18, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Crimp, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Tin Nickel, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote TMP-PTAN12-018APC00C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TMP-PTAN12-018APC00C TMP-PTAN12-018APC00C Hersteller : AirBorn TriMate_Circular_Catalog.pdf Circular MIL Spec Connector TriMate Push-Pull Circular Plug with Rear Accessory Thread, Key C, Shell Size 12, 18 Pin Contacts, Crimp Removable
Produkt ist nicht verfügbar
TMP-PTAN12-018APC00C TMP-PTAN12-018APC00C Hersteller : Molex / AirBorn TriMate_Circular_Catalog.pdf Circular MIL Spec Connector TriMate Push-Pull Circular Plug with Rear Accessory Thread, Key C, Shell Size 12, 18 Pin Contacts, Crimp Removable