Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TMS320VC5410APGE16
TMS320VC5410APGE16
TMS320VC5410APGE16 Texas Instruments
mtqf017a.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC DSP FIX PT 160 MIPS 144-LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Type: Fixed Point
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC)
Non-Volatile Memory: ROM (32kB)
On-Chip RAM: 128KB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.60V
Clock Rate: 160MHz
Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20)
Part Status: Active
auf Bestellung 207 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TMS320VC5410APGE16 Texas Instruments
Description: IC DSP FIX PT 160 MIPS 144-LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Host Interface, McBSP, Type: Fixed Point, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TC), Non-Volatile Memory: ROM (32kB), On-Chip RAM: 128KB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.60V, Clock Rate: 160MHz, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TMS320VC5410APGE16 TMS320VC5410APGE16 Hersteller : Texas Instruments mtqf017a.pdf DSP Fixed-Point 16bit 160MHz 160MIPS 144-Pin LQFP Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar