Produkte > CHEMI-CON > TND05V-121KB00AAA0
TND05V-121KB00AAA0
TND05V-121KB00AAA0 Chemi-Con
V_Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: VARISTOR 120V 800A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 800 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 3.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 132 V
Varistor Voltage (Min): 108 V
Varistor Voltage (Typ): 120 V
Maximum AC Volts: 75 V
Maximum DC Volts: 100 V
Capacitance @ Frequency: 310 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 5067 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TND05V-121KB00AAA0 Chemi-Con
Description: VARISTOR 120V 800A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 800 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 3.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 132 V, Varistor Voltage (Min): 108 V, Varistor Voltage (Typ): 120 V, Maximum AC Volts: 75 V, Maximum DC Volts: 100 V, Capacitance @ Frequency: 310 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TND05V-121KB00AAA0 TND05V-121KB00AAA0 Hersteller : United Chemi-Con va_tnrv_e_2020-1953508.pdf Varistors 10% 120V 5mm