Produkte > CHEMI-CON > TND20V-271KB00AAA0
TND20V-271KB00AAA0
TND20V-271KB00AAA0 Chemi-Con
V_e-3313105.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Varistors 225VDC 270V 7000A AEC-Q200
auf Bestellung 335 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TND20V-271KB00AAA0 Chemi-Con
Description: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 135J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 303 V, Varistor Voltage (Min): 247 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 175 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 2000 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TND20V-271KB00AAA0 Hersteller : United Chemi-Con va_tnrv_e_2020-1953508.pdf Varistors
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TND20V-271KB00AAA0 Hersteller : Chemi-Con Description: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 135J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 303 V
Varistor Voltage (Min): 247 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 175 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 2000 pF @ 1 kHz