TP200-13.5-30-0.3
TP200-13.5-30-0.3 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Shape: Tube
Thickness: 0.0118" (0.300mm)
Type: Thermal Tube
Usage: TO-220, TO-3P, Diode, Triode
Outline: 30.00mm x 13.50mm
Thermal Conductivity: 0.8W/m-K
Part Status: Active
auf Bestellung 1490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TP200-13.5-30-0.3 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: THERMAL CONDUCTIVE RUBBER TUBE,, Packaging: Bag, Color: Gray, Material: Silicone Rubber, Shape: Tube, Thickness: 0.0118" (0.300mm), Type: Thermal Tube, Usage: TO-220, TO-3P, Diode, Triode, Outline: 30.00mm x 13.50mm, Thermal Conductivity: 0.8W/m-K, Part Status: Active.