Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS8268105EVM-589
TPS8268105EVM-589
TPS8268105EVM-589 Texas Instruments
slvuac3a.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Power Management IC Development Tools TPS8268105EVM-589
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS8268105EVM-589 Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPS8268105, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.05V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V, Current - Output: 1.6A, Frequency - Switching: 5.5MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TPS8268105, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Weitere Produktangebote TPS8268105EVM-589
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.05V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V
Current - Output: 1.6A
Frequency - Switching: 5.5MHz