Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD107K016T0125V
TPSD107K016T0125V
TPSD107K016T0125V KYOCERA AVX Components
tps_auto.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 16V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.125 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD107K016T0125V KYOCERA AVX Components
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 16VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPS, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 16V DC, Mounting: SMD, Case: D, Case - inch: 2917, Case - mm: 7343, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: TPS, ESR value: 125mΩ, Roll diameter max.: 180mm.
Weitere Produktangebote TPSD107K016T0125V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD107K016T0125V TPSD107K016T0125V Hersteller : KYOCERA AVX Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 100uF; 16VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TPS
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 16V DC
Mounting: SMD
Case: D
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TPS
ESR value: 125mΩ
Roll diameter max.: 180mm