Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPSM13604HEVM
TPSM13604HEVM
TPSM13604HEVM Texas Instruments
snvu758.pdf?ts=1618297464821&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F
Hersteller: Texas Instruments
Power Management IC Development Tools TPSM13604H 5-V to 36 -V input 3-V to 16-
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSM13604HEVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPSM13604H, Packaging: Box, Voltage - Output: 3V ~ 16V, Voltage - Input: 5V ~ 36V, Current - Output: 4A, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 300kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TPSM13604H, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSM13604HEVM TPSM13604HEVM Hersteller : Texas Instruments snvu758.pdf?ts=1618297464821&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F Description: EVAL BOARD FOR TPSM13604H
Packaging: Box
Voltage - Output: 3V ~ 16V
Voltage - Input: 5V ~ 36V
Current - Output: 4A
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 300kHz