Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPSM5601R5HEVM
TPSM5601R5HEVM
TPSM5601R5HEVM Texas Instruments
slvuby4.pdf
Hersteller: Texas Instruments
auf Bestellung 8 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSM5601R5HEVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPSM5601R5H, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, Voltage - Input: 4.2V ~ 60V, Current - Output: 1.5A, Frequency - Switching: 1MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TPSM5601R5H, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Contents: Board(s).
Weitere Produktangebote TPSM5601R5HEVM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 4.2V ~ 60V
Current - Output: 1.5A
Frequency - Switching: 1MHz