Produkte > PANASONIC > TQ2SA-L2-4.5V-X
TQ2SA-L2-4.5V-X
TQ2SA-L2-4.5V-X Panasonic
mechengtq.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(14x11.5x4.9)mm SMD
Produktbewertung abgeben
Technische Details TQ2SA-L2-4.5V-X Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 31 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms.
Weitere Produktangebote TQ2SA-L2-4.5V-X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TQ2SA-L2-4.5V-X TQ2SA-L2-4.5V-X Hersteller : Panasonic Electric Works 4514 Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Produkt ist nicht verfügbar
TQ2SA-L2-4.5V-X TQ2SA-L2-4.5V-X Hersteller : Panasonic Industrial Devices 4514 Low Signal Relays - PCB RELAY LTCH 2A 4.5VDC LOW PROFILE SMD