Produkte > EATON ELECTRONICS > TR2-S505H-V-6.3-R
TR2-S505H-V-6.3-R
TR2-S505H-V-6.3-R Eaton Electronics
eaton_s505h_vac_time_delay_fuses_data_sheet-1608750.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Cartridge Fuses 250Vac 6.3A Time Delay Axial
auf Bestellung 535 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TR2-S505H-V-6.3-R Eaton Electronics
Description: FUSE CERM 6.3A 600VAC 400VDC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5mm x 20mm (Axial), Size / Dimension: 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Response Time: Slow Blow, Approval Agency: cULus, PSE/JET, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1.5kA, Current Rating (Amps): 6.3 A, Voltage Rating - AC: 600 V, Voltage Rating - DC: 400 V, Melting I²t: 111.4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TR2-S505H-V-6.3-R TR2-S505H-V-6.3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-s505h-vac-time-delay-fuses-data-sheet.pdf Description: FUSE CERM 6.3A 600VAC 400VDC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5mm x 20mm (Axial)
Size / Dimension: 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Response Time: Slow Blow
Approval Agency: cULus, PSE/JET
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1.5kA
Current Rating (Amps): 6.3 A
Voltage Rating - AC: 600 V
Voltage Rating - DC: 400 V
Melting I²t: 111.4
auf Bestellung 1470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Through Hole
Response Time: Slow Blow
Current Rating (Amps): 6.3 A
Voltage Rating - AC: 600 V
Voltage Rating - DC: 400 V