TRA13803 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH NMO 1.38-1.44G 3DBI 100W
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 1.38GHz ~ 1.44GHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.41GHz
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA13803 TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH NMO 1.38-1.44G 3DBI 100W, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 1.38GHz ~ 1.44GHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.41GHz, Power - Max: 100 W.