TRA18503P TE Connectivity Laird
ANT-DS-Phantom%20800-5800%20MHz_516.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.9GHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications: GSM, PCS
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.9GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA18503P TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 1.9GHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 1.85GHz ~ 1.99GHz, Applications: GSM, PCS, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.9GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM, Power - Max: 100 W.