TRA4303P Laird Connectivity
ANT-DS-Phantom-UHF_0619-1666030.pdf
Hersteller: Laird Connectivity
Antennas OMNI,Ph,PMT,430-450 MHz
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA4303P Laird Connectivity
Description: RF ANT 440MHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 430MHz ~ 450MHz, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.135" (105.03mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 440MHz, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote TRA4303P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRA4303P Hersteller : TE Connectivity Laird ANT-DS-Phantom%20UHF%200615.pdf Description: RF ANT 440MHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 430MHz ~ 450MHz
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.135" (105.03mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 440MHz
Power - Max: 100 W